Menu
Ārkārtas situācijās zvaniet 00-24

Ārkārtas situācijās zvaniet 00-24
+371 2926 4126
Aizvērt

Bēru organizēšana - tas ir process, kam nepieciešama profesionāla un atbildīga pieeja. Ar pārliecību var teikt, ka mūsu apbedīšanas aģentūra "Rituāls" atbilst minētajai kvalifikācijai un noteikti uzņemsies visus apbedīšanas ceremonijas sagatavošanas pienākumus.

Apbedīšanas pakalpojumi Daugavpilī

Mēs varam nodrošināt visu nepieciešamo dokumentu operatīvu savākšanu, mirušā transportēšanu no mājām, slimnīcas vai pansionāta uz morgu ar specializēta autotransporta palīdzību.

Ja jums ir nepieciešama  mirušā transportēšana no citas valsts, tad mūsu konsultanti nokārtos visas ar muitu vai lidostu saistītās formalitātes, bet pēc tam saskaņos bēru datumu un laiku ar tuviniekiem un kapsētas administrāciju.

Pēc klienta vēlēšanās aģentūra var pieaicināt mācītāju, atkarībā no mirušā reliģiskās piederības, vai arī organizēt pilsonisko apbedīšanu. Tāpat arī Jums piedāvās transportu pavadītājiem un nesēju pakalpojumus bērēs. Mūsu aģents izskaidros visas aizgājēja pieminēšanas organizēšanas nianses, ietverot jautājuma risināšanu par bēru mielastu.

Uzņēmuma aģenti konsultēs tādos jautājumos, kā:

  • Nepieciešamie dokumenti
  • Miršanas apliecības noformēšana
  • Apbedīšanas pabalsts VSAA
  • Kapsētas vai krematorija pakalpojumu apmaksa
  • Bēru mielasts

Ko mēs garantējam?

Mūsu apbedīšanas birojs Jūs pilnībā atbrīvos no formalitātēm un birokrātiskajiem sarežģījumiem. Jūs varēsiet atbrīvoties no lielākā vairuma pienākumiem, saistītiem ar bēru organizēšanu.

Pateicoties mūsu apbedīšanas aģentūras "Rituāls" punktualitātei, rūpībai un ilggadējajai darbinieku pieredzei, Jūs varat būt pilnīgi droši, ka atvadu ceremonija noritēs visaugstākajā līmenī.