Menu
Ārkārtas situācijās zvaniet 00-24

Ārkārtas situācijās zvaniet 00-24
+371 2926 4126
Aizvērt

Tuva cilvēka zaudējums ikvienam ir emocionāli smags pārdzīvojums. Un kļūst vēl grūtāk, kad jākoncentrējas, lai saviem spēkiem organizētu pienācīgas atvadas no mūžībā aizgājušā tuvinieka. Šo smago nastu zaudējuma un skumju brīdī Jūs varat droši uzticēt mums. Mēs esam gatavi palīdzēt jebkurā diennakts laikā. 

Apbedīšanas birojs „Rituāls” sniedz dažāda veida rituālos pakalpojumus. Mums ir ievērojama darba pieredze un strikti nostrādāta bēru organizēšanas shēma, pateicoties kurai, mūsu klientiem nav pašiem jārisina virkni radušos problēmu, bet gan ir iespēja iegūt stingru garantiju tam, ka viss tiks izdarīts atbilstošā līmenī. 

Aģentūra „Rituāls” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - bēru organizēšana, mirušo un mirušā tuvinieku transportēšana, kremācija, jautājumu risināšana, kas saistās ar apbedījuma vietu, bēru ceremonijas vadīšana atbilstoši reliģiskajām tradīcijām, kā arī bēru mielasta vietu rezervācija. 
Plašā klāstā pie mums ir apbedīšanas piederumi - vainagi, zārki, krusti, sēru lentas, sveces, apģērbs. Mūsu firmai tāpat ir liela pieredze apbedījuma vietu labiekārtošanā un dažāda veida pieminekļu izgatavošanā un uzstādīšanā. 

Uzticot mums rūpes par bēru organizēšanu, jums atliek laiks pašam svarīgākajam – atvadām no tuvinieka.