Menu
Ārkārtas situācijās zvaniet 00-24

Ārkārtas situācijās zvaniet 00-24
+371 2926 4126
Aizvērt

Mūsu birojā Jums ir iespēja pasūtīt pieminekli, ievērojot reliģiskās tradīcijas. Mēs piedāvājam arī kapavietu labiekārtošanu: žogus, soliņus, flīzes, vāzes un citus aksesuārus. Biroja ekspozīcijas laukumā ir atainoti vairāk kā 200 dažādas formas pieminekļu modeļi. 

Pieminekļi no vairākām granīta šķirnēm tiek izgatavoti no dabīgā akmens un atbilst visām tehniskajām prasībām. Granīta pieminekļu izgatavošana tiek veikta visaugstākajā līmenī, tāpēc ikviens pasūtītājs var būt drošs, ka mūsu darbinieki savu darbu veic ar lielu profesionalitāti. Pēc nepieciešamības, mūsu dizaineris izstrādās individuālu pieminekļa projektu. Pieminekļu izgatavošanai, kā arī uzrakstu, portretu, rotājumu un ornamentu izstrādei mēs izmantojam tikai vadošo Vācijas un Itālijas ražotāju aprīkojumu. Mūsu galvenais darbības princips ir radoša pieeja mijiedarbībā ar klientu. Mūsu meistaru augstā profesionalitāte un darba pieredze ļauj maksimālā līmenī realizēt mūsu klientu vēlmes. 

Vairāk informācijas Jūs varat iegūt mūsu mājas lapā www.monumenti.lv vai pie konsultanta pieminekļu ekspozīcijas laukumā.