Menu
Ārkārtas situācijās zvaniet 00-24

Ārkārtas situācijās zvaniet 00-24
+371 2926 4126
Aizvērt

Bēres ir traģisks notikums, kas notiek ikviena cilvēka dzīvē. Tādos brīžos ir ļoti grūti saņemties un tikt galā ar emocijām. Un, kad acīs sāk kāpt asaras, labāk par jebkādiem vārdiem „pateikt” tos palīdzēs sēru vainags, kas dekorēts ar lentām un uzrakstiem. 

Mūsu salonā plašā klāstā ir bēru vainagu piedāvājums. Pie mums vienmēr var atrast to, ko Jūs meklējat vai veikt pasūtījumu. Mākslīgo ziedu vainagi ir izturīgi, piemēroti jebkuriem laikapstākļiem un ir viegli transportējami. Tie ir praktiski, ērti, ekonomiski un ļoti skaisti. Dzīvo ziedu vainagi ir krāšņi, eleganti un atklāj dāvinātāja īpašo attieksmi pret mirušo. Dzīvo ziedu vainagi ir elitārs produkts, tādēļ maksā dārgāk.

Uzrakstus uz sēru lentām un groziem mūsu aģentūra piedāvā veidot ar speciālas iekārtas palīdzību. Sēru lentes vainagiem tiek izpildītas individuāli, ar jebkādu uzrakstu pēc Jūsu pasūtījuma. Teksts uz lentām tiek drukāts latviešu, krievu un angļu valodās, vārdu skaits uz lentas cenu neietekmē.

Ievērojama rituālā nozīme gan bērēs, gan arī vienkārši apmeklējot apbedījuma vietu, ir svecēm. Pie mums Jūs varat iegādāties dažādas formas un izmēra sveces kapiem. Pieredzes bagātie apbedīšanas biroja „Rituāls” darbinieki palīdzēs Jums iegādāties jebkurus bēru piederumus pēc Jūsu izvēles.